ماژول SFP صنعتی آیسون ISON TSFPGSX2-T SFP Module

  • 1 پورت 1.25Gbps مالتی مد
  • مناسب برای انتقال تا 2000 متر
  • مناسب برای کار در دامنه وسیع دمایی
3,410,000 ريال
امتیاز متوسط این محصول از مجموع 1 رای:
امتیاز شما به این محصول:
امکان خرید وجود ندارد

محصولات مرتبط

خصوصیات

sfp module : پورت ها و رابط ها
پورت های ( مگابیت ) 100Mb فیبر نوری خیر
پورت های ( گیگابیت ) 1000Mb فیبر نوری بلی : 1 پورت مالتی مد
sfp module : مشخصات فیبر نوری
حداقل توان خروجی مبدل 15dBm-
حساسیت دریافت اطلاعات 20dBm-
طول موج 1340nm, 1310nm, 1280nm
ماکزیمم مسافت انتقال اطلاعات 2Km
پشتیبانی از تکنولوژی مالتی پلکس (WDM) خیر
قابلیت انتقال دو طرفه (BiDi) خیر
قابلیت DDM (Digital Diagnostics Monitoring) بلی
sfp module : عمومی
قطر کابل مورد نیاز 62.5/125
دستگاه های سازگار -
sfp module : مشخصات فیزیکی
استاندارد فیزیکی و بدنه IEC-825, EN60825-1, FDA 21 CFR 1040.10/1040.11
دمای کاری 40- درجه تا 85 درجه سانتی گراد
دمای ذخیره سازی 40- درجه تا 85 درجه سانتی گراد

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر