شرایط و قوانین

 1. قوانین عمومی

  این فروشگاه و روند کار آن منطبق با قوانین حقوقی ، مالی و مالیاتی، تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده جمهوری اسلامی ایران است . لذا فروشنده و خریدار موظف به رعایت این قوانین هستند . حتی در صورتی که این قوانین به هر دلیل در وب سایت به روز رسانی نشود ، تمامی قوانین مرجع کشور از زمان ابلاغ لازم اجراست و اجرای قوانین کشوری منوط به درج در وب سایت نمی شود . در عین حال بخش حقوقی این شرکت در تلاش است که قوانین مرتبط را در قسمت قوانین و مقررات وب سایت درج، به روز رسانی و به اطلاعات کاربران گرامی برساند .


 2. ارتباط الکترونیکی با کاربران و خریداران وب سایت

  تمامی فروش این وب سایت از طربق دامنه www.Buy-ison.ir انجام می شود . سفارشات به صورت آنلاین و از طریق این سامانه نرم افزاری ثبت و پردازش می شود و در طی مراحل خرید و ارسال کالا ممکن است جهت انجام هماهنگی ها تماس تلفنی از طرف کارشناسان این شرکت با خریداران گرامی برقرار گردد.تنها راه ارتباطی این شرکت با خریداران و کاربران از طریق دامنه Buy-ison.ir است و تمامی ایمیل هایی که به کاربران ارسال می گردد از این دامنه که به صورت رسمی ثبت شده است صورت می گیرد و این شرکت دامنه اینترنتی دیگری ندارد .

  ما از هیچ روش دیگری نظیر پیام رسان های Telegram و Viber برای ارتباط استفاده نخواهیم کرد . با این وجود تمامی اطلاعات تماس با وب سایت www.Buy-ison.ir در قمست تماس با ما قابل دسترس است . اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما همواره به روز (Update) است .

  ما از هیچ شماره تماس دیگری ( مانند شماره تلفن همراه ) غیر از آنچه که در قسمت تماس با ما ذکر شده است با مشتریان و کاربران سایتمان ارتباط برقرار نمی کنیم .

 3. ثبت ، پردازش و ارسال سفارشات

  روزهای کاری این وب سایت از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری یا اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. سفارشات ثبت شده در هر روز ( روز کاری ) در همان روز پردازش و تعیین تکلیف می شود. <در صورتی که حجم سفارشات در آن روز بالاتر از حد معمول و امکان ارسال همه سفارشات در آن روز وجود نداشته باشد، ارسال سفارشات باقی مانده شهر تهران به روز کاری بعد موکول می گردد. سفارشات خارج از تهران در همان روز به پست تحویل می شود ( وب سایت buy-ison در تمامی اوقات سعی دارد که سفارشات را در کمترین زمان ممکن پردازش نماید و به دست خریداران برساند، لذا زمان ذکر شده حداقل زمان پردازش سفارشات است ). توجه داشته باشید که سایت www.Buy-ison.ir به صورت ۲۴x۷ اجازه ثبت سفارش در سایت را می دهد اما پردازش سفارشات در روزها و ساعات اداری انجام خواهد شد. کلیه سفارشهای ثبت شده در این وب سایت از طریق ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار میگیرند.

  در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی ( قبل از ارسال کالا ) سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

  حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی تجهیزات یا تغییرات در قیمت آنها بدون اطلاع قبلی، برای این وب سایت محفوظ است.

  وب سایت فروش آنلاین محصولات آیسون تمام دقت و همت خود را در زمینه ثبت سفارشات و ارسال به موقع کالا به کار می بندد، اما با توجه به حجم بالای سفارشات ممکن است که در روند ارتباط نرم افزار انبار با رسانه فروش (وب سایت) اختلالی رخ دهد ، لذا با توجه به این موضوع وب سایت Buy-ison حق کنسل کردن سفارش و بازگرداندن پول سفارش ایجاد شده به حساب خریداران را برای خود محفوظ می دارد.

  کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. همچنین آدرس و اطلاعات تماسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد .

  فاکتور فروش بر اساس اطلاعات ثبت شده در سفارش صادر می گردد و در بازه های زمانی سه ماهه بر اساس قوانین مالی و مالیاتی به ادارات ذی ربط اعلام خواهد شد . لذا پس از صدور فاکتور فروش امکان ایجاد تغییر در آن وجود نخواهد داشت .

  تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

  با توجه به تعدد محصولات Ison این وب سایت امکان ذخیره سازی تمامی تجهیزات را در تهران ندارد . لذا ممکن است که کاربران برای تهیه برخی از کالا ناچار به ثبت سفارش مدت دار شوند . ثبت سفارش تجهیزاتی که در انبار تهران موجود نباشد به صورت موردی و با ارائه پیش فاکتور که در آن زمان تحویل و قیمت نهایی مشخص شده است صورت می پذیرد.

 4. حمل و نقل و خسارات احتمالی در زمان حمل و نقل

  تمامی سفارشات در تهران به صورت رایگان و با استفاده از سیستم حمل و نقل وب سایت buy-ison در سریعترین زمان ممکن به خریداران تحویل خواهد شد .

  سفارشات شهرهای دیگر غیر از تهران از طریق پست جمهوری اسلامی یا دیگر شرکت های پست که به صورت رسمی در کشور خدمت رسانی می کنند ، ارسال خواهد شد .

  مسئولیت تمامی خساراتی که در هنگام حمل و نقل توسط سیستم حمل و نقل Buy-ison اتفاق می افتد بر عهده این شرکت است. هنگام استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی نظیر پست جمهوری اسلامی ایران، تی پاکس، آرامکس و … این شرکت حین عقد قرارداد با ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل موارد مربوط به خسارات را مد نظر داشته و بر آن تاکید دارد.

  کاربران و خریداران گرامی هنگام تحویل تجهیزات از سیستم حمل و نقل می بایست نهایت دقت را به خرج دهند و تجهیزات را به لحاظ فیزیکی سالم و بدون آثار تخریب تحویل بگیرند . در صورت مشاهده هر گونه تخریب در بسته بندی نظیر پارگی ، له شدگی یا مخدوش بودن بسته ، هنگام تحویل بسته سفارشی ، خریداران می بایست که از تحویل گرفتن بسته خودداری کرده و بسته را به سیستم حمل و نقل عودت دهند و مراتب را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی مراتب را جهت ارسال مجدد سفارش به اطلاع سیستم فروش Buy-ison برسانند.

 5. سرویس مهلت تست ۱۵ روزه Buy-ison

  کلیه تجهیزات تا ۱۵ روز پس از تحویل به خریداران دارای مهلت تست و هر گونه نقص فنی دستگاه یا پشیمانی از خرید شامل خدمت تعویض یا عودت بی قید و شرط است. قابل ذکر است که این خدمت فراتر از خدمت گارانتی محسوب می شود و شرح آن به قرار ذیل است :

  ۵-۱

  تعویض بی قید و شرط در صورت نقص فنی تجهیزات:

  در صورتیکه کالای تحویل داده شده به خریداران دچار هرگونه نقص فنی ذاتی ( نقص فنی ای که بدون دخالت خریدار اتفاق افتاده باشدDead On Arrival / ) باشد، این شرکت تا ۱۵ روز بدون در نظر گرفتن رویه های معمول گارانتی و فوت وقت نسبت به تعویض دستگاه اقدام خواهد کرد . ولیکن پس از گذشت ۱۵ روز از زمان خرید هر گونه نقص یا ایراد فنی ای در چارچوب قوانین و قواعد گارانتی بررسی و رسیدگی خواهد شد .

  لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش Buy-ison کنترل و بررسی میشود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از این خدمت می شود.

  قابل ذکر است که این خدمت شامل استفاده نادرست از محصول که سبب آسیب شده باشد نخواهد شد . آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی شود و مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل است که بر اساس رویه های تعریف شده در قسمت مربوطه قابل پیگری ست . در صورتیکه به هر دلیل ( نظیر اتمام موجودی کالا در انبار یا پایان تولید کالا از سوی تولید کننده و مسائلی از این دست ) Buy-ison نتواند که کالای معیوب شامل این سرویس را با کالای سالم و نو جایگزین نماید، مبلغ فاکتور خرید را به حساب خریداران عودت خواهد داد.

  ۵-۲

  عودت ناشی از انصراف از خرید:

  در صورتی که طی مدت ۱۵ روز از زمان خرید تجهیزات ، خریدار از خرید خود منصرف شده باشد و همچنین بسته کالای ارسالی تحت هیچ عنوان باز نشده باقی مانده و تجهیزات مورد استفاده قرار نگرفته باشد ، می تواند کالا را به Buy-ison عودت داده و مبلغ پرداختی را به صورت کامل پس بگیرد .

 6. محتوا

  تولید محتوای فنی جهت استفاده عموم ( به خصوص متخصصان حوزه تجهیزات شبکه های صنعتی ) در فضای مجازی به زبان فارسی یکی از بزرگترین اهداف سایت Buy-ison است. تولید محتوا با استفاده از مراجع اصیل و مطالب شرکت تولید کننده کالا (Ison) انجام می شود. همچنین این وب سایت تمامی تلاش خود را جهت تولید محتوای قابل استناد به کار می بندد، لکن می بایست در نظر داشت که ممکن است گاهی تعدد منابع جهت استخراج مطالب سبب می شود که خطا در تولید محتوا اتفاق بیفتد. در صورتی که مطالب درج شده در این وب سایت هر گونه مغایرتی با کالای دریافت شده توسط خریدار داشته باشد، تنها راه حل و فصل مشکل عودت کالا به Buy-ison قبل از استفاده و در شرایط اولیه است و در این صورت مبلغ پرداخت شده توسط خریدار به وی مسترد خواهد شد.

  برخی از مطالب منتشر شده در این وب سایت ممکن است پس از مدتی بنا به صلاحدید مدیران و صاحبان سایت حذف شوند. لذا در این خصوص این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال لینک های مرده نخواهد داشت.

  سایت buy-ison دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد و سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط و تبادل نظر کاربران با یکدیگر ارائه میشوند. شما توافق میکنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد و همچنین مسئولیت اظهار نظر یا آنچه که ثبت کرده اید را می پذیرید .

  این وب سایت دارای ارتباطات به سایت های دیگری ست که محتویات این سایت ها تحت کنترل وب سایت buy-ison نخواهد بود و لذا Buy-ison مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها نخواهد داشت.

  کاربران سایت ممکن است که علاقمند به نوشتن نظر برای مطالب سایت باشند، در این صورت لازم است که هنگام نوشتن نظر قوانین و موارد زیر را مد نظر داشته باشند :

  در صورت عدم رعایت قوانین زیر در نظرات ارسال شده توسط کاربران نظرات آنها تایید و ارسال نخواهد شد.

  این وب سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

  نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد. به نحوی که دیگران کاربران بتوانند از نظرات بهره برداری مناسب داشته باشند.

  کاربران جهت نگارش نظرات می بایست که از حروف فارسی استفاده کنند . نظراتی که با حروف انگلیسی نگاشته شده باشد در سایت نمایش داده نخواهد شد.

  کاربران می بایست در ارايه نظرات خود متانت و ادبیات محترمانه را مد نظر قرار دهند و از توهین به هر شخص یا برندی خودداری نمایند . در غیر این صورت نظرات در سایت نمایش داده نخواهد شد و در صورت تکرار مراتب از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد شد .

  ثبت اطلاعات تماس شخصی در نظرات ممنوع می باشد لذا کاربران نباید اطلاعاتی اعم از ایمیل یا شماره تماس در قسمت نظرات ثبت نمایند.

  کاربران می بایست در نظر داشته باشند که نظرات ایشان در فضای وب منتشر می شود و قابل جستجو ست . لذا استفاده از نگارش صحیح پارسی می تواند در عین حال که به افزایش اطلاع فنی دیگر کاربران کمک می کند، نحوه صحیح نگارش پارسی را نیز بسط و گسترش دهد. از این رو جهت پاس داشت زبان کهن پارسی لازم است کاربران، نظرات را به بهترین نحو ممکن منتشر کنند. در غیر این صورت این وب سایت از نشر نظرات خودداری می کند.

  وب سایت Buy-ison همواره حق عدم نشر نظراتی که خارج از چهارچوب ذکر شده باشد را برای خود محفوظ می داند.

 7. نمایندگی

  وب سایت Buy-ison در هیچ یک از نقاط کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه خدمات، تراکنش های مالی و دیگر امور مربوط به این وب سایت از طریق دفتر مرکزی به شرحی که در قسمت تماس با ما در سایت ذکر شده است انجام خواهد شد.

  در صورتیکه در هر یک از نقاط کشور دفتر نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش تاسیس شود، در این قسمت و همچین صفحه تماس با ما اطلاع رسانی خواهد شد.

 8. سیاست های مربوط به حریم شخصی کاربران

  وب سایت Buy-ison اطلاعات ثبت شده کاربران در سایت را حریم شخصی افراد محسوب می کند و با تمام توان، امین حریم شخصی کاربران سایت خواهد بود.

  در این راستا، فن آوری مورد نیاز جهت تامین امنیت ارتباطات الکترونیک با مشاوره متخصصین امر به کار گرفته شده است.شما با استفاده از این سایت جهت حفظ حریم شخصی خود اعتماد می کنید و وب سایت Buy-ison.ir نیز با تمام توان می کوشد که هرگز این اعتماد خدشه دار نشود.

  اطلاعات حساب کاربری نظیر کلمه و رمز عبور کاربران، اطلاعات محرمانه محسوب می شود و کاربران مسئول حفظ و تامین امنیت اطلاعات حساب خود هستند و مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری انجام می پذیرد به عهده صاحب حساب است.

  تمامی کالاهای ارایه شده در این وب سایت دارای مجوزات لازم از مراجع ذی صلاح در جمهوری اسلامی ایران است و در صورتیکه بر اساس قوانین کالایی مناسب افراد با سن کمتر از ۱۸ سال نباشد، این موضوع در در سایت ذکر خواهد شد و این وب سایت از فروش آن به افراد زیر ۱۸ سال معذور است.

  همه مطالب درج شده در این سایت اعم از متون، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و … توسط وب سایت Buy-ison.ir تولید یا بومی سازی شده است . حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت Buy-ison.ir است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این شرکت محفوظ می دارد.